INDECON reality

Realitní kancelář, na kterou se můžete spolehnout.

Vítáme Vás v realitní kanceláři INDECON reality, která se specializuje
na zprostředkování koupi, prodeje a pronájmu nemovitostí. Naše kancelář nabízí kompletní a profesionální služby v oblasti realit s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Mgr. Daniel Zezulka, zakladatel a jednatel společnosti INDECON reality s.r.o.
INDECON reality, s.r.o. je součástí skupiny INDECON s.r.o. | Web: Indecon.cz

O firmě

Společnost Indecon reality, s.r.o. vznikla v roce 2012. Základem pro vznik této společnosti se stala RK Fineskocity s.r.o., která řadu let úspěšně fungovala na realitním trhu převážně na Vysočině. Spojením s finančně poradenskou společností Indecon s.r.o. otevíráme nové možnosti pro další expanzi obou společností do dalších regionů České republiky.

Mise

Stavíme na více než desetileté zkušenosti v realitách. Strategicky budujeme silnou obchodní pozici RK v jednotlivých regionech České republiky. Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů překonáváme očekávání našich klientů. Dlouhodobé a korektní vztahy s našimi klienty i makléři vnímáme jako základní stavební kámen úspěchu.

Vize

Budujeme úspěšnou značku, která je synonymem pro vysoce nadstandardní kvalitu služeb v oblasti realit.
Chceme růst, ne na úkor někoho nebo něčeho. Chceme růst společně s našimi spolupracovníky a klienty, a to dlouhodobě a udržitelným způsobem.
Být vyhledávaným a spolehlivým obchodníkem realit v regionech s naší působností.

Hodnoty

Dodržujeme obchodní strategii win – win – win. Vyvážený profit všech účastníků obchodu vnímáme jako dlouhodobý nástroj pro zajištění trvalé prosperity.
Nevytváříme problémy, problémy řešíme. Jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem. Tímto budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, přátelském duchu a loajalitě. Růst stavíme na systematickém vzdělávání našich realitních makléřů.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi v realitní kanceláři INDECON reality.