Financování bydlení

Při financování Vašeho bydlení se na nás můžete spolehnout

Široké portfolio finančních služeb

Rádi bychom Vám představili naše široké portfolio finančních služeb, které jsou pevně propojeny s realitní kanceláří INDECON reality. Díky naší spolupráci s naší finančně poradenskou společností Indecon s.r.o., jsme schopni nabídnout našim klientům efektivní a rychlé řešení financování a pojištění kupované nemovitosti.

Nabídka produktů téměř všech bankovních domů

Naše realitní kancelář disponuje nabídkou produktů téměř všech bankovních domů, pojišťoven, stavebních spořitelen a družstevních záložen, které působí na území České republiky. Naši odborníci Vám rádi pomohou vybrat tu nejvhodnější variantu financování a pojištění dle Vašich potřeb a přání.

Spolehlivý partner

V INDECON reality víme, že financování bydlení je pro mnoho lidí náročnou a stresující záležitostí. Proto se snažíme být Vaším spolehlivým partnerem a poskytnout Vám kvalitní finanční služby na nejvyšší úrovni. Díky našemu partnerství s finančně poradenskou společností Indecon s.r.o., jsme schopni nabídnout našim klientům jedinečné a konkurenceschopné řešení.

Komplexní služby

V INDECON reality se neomezujeme pouze na prodej a pronájem nemovitostí, ale snažíme se poskytnout co nejkomplexnější služby. Proto Vám nabízíme nejen zprostředkování financování a pojištění, ale také další doplňkové služby, jako například právní servis a poradenství v oblasti realit.

Máte zájem o financování Vaší nové nemovitosti? Neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme vyřešit Vaše finanční potřeby. V INDECON reality Vám poskytneme nejen kvalitní služby, ale také individuální přístup a rychlé vyřízení Vašich požadavků.