Zajistíme Vám pohodlný nákup, prodej nebo pronájem nemovitosti

Proces koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitosti

V INDECON reality se zaměřujeme na to, aby pro Vás byl proces koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitosti co nejjednodušší a nejefektivnější. Naši zkušení profesionálové se postarají o veškerou administrativu, zajištění financování a právní servis. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás velmi důležité a snažíme se Vám poskytnout co nejlepší služby.

Široký výběr nemovitostí

V naší nabídce najdete široký výběr nemovitostí, od bytů a domů, přes pozemky, komerční prostory až po luxusní nemovitosti. Pokud hledáte nové bydlení, rádi Vám pomůžeme najít to pravé. Pokud plánujete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, zajistíme pro Vás nejen prezentaci nemovitosti, ale také stanovení správné ceny a vyřízení veškerých formalit.

Právní servis a financování

Naše realitní kancelář INDECON reality se neomezujeme pouze na prodej a pronájem nemovitostí. Snažíme se poskytnout Vám co nejkomplexnější služby a pomoci Vám s řešením veškerých otázek spojených s nemovitostmi. Zajišťujeme kompletní právní servis a nabízíme možnost získání financování pro Vaši novou nemovitost.

Individuální přístup

V INDECON reality Vám nabízíme nejen kvalitní služby, ale také individuální přístup a rychlé vyřízení Vašich požadavků. Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim potřebám.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi v realitní kanceláři INDECON reality.